Ексклюзивна забудова

Чому вигідно замовляти ексклюзивні стенди в Стендпоінт?

Стандарт та стандарт +

Наша складська програма та сертифіковане виставкове обладнання дозволяє нам одночасно забудувати 7000 квадратних метрів стандартних стендів. Покращені стенди (стандарт +) ми будуємо з обладнання німецької фірми Octanorm. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати роботи по забудові архітектурно складних стендів. Це обладнання гарантує безпеку експлуатація стенду, оскільки розраховано на значні навантаження.

Blackpoint

Стильний та недорогий спосіб створити гарне враження про вашу фірму. Чорні стійки поєднані з фанерою під дерево. Стандартний стенд може бути адаптований під ваші розміри. Додаткова комплектація: підсобні приміщення, вітрини, полички, рецепції.

Комерційні та торгові інтер’єри

Розробка та втілення дизайн-проєктів для торгових приміщень. Рецепції для магазинів, оформлення торгових залів. Створення простору, що надихає - це більше ніж просто відремонтувати приміщення. Це продумане освітлення, ергономіка, вплив кольору, зручність в кожній деталі. Ми працюємо в тандемі з кращими архітекторами та дизайнерами. Все для того, щоб виконати ваш проєкт ідеально, вчасно та в рамках вашого бюджету.

Відгуки вдячних клієнтів

250

+

Ексклюзивних стендів на рік

70

+

Виставок на Рік

19

+

Років на ринку

Зацікавлені у наших послугах?

+38( 095) 20-111-49

Зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою. Наша команда буде рада відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам створити найкращий виставковий стенд для вашого бізнесу.​

    Замовити консультацію