Дизайн

Хороший дизайн передбачає не лише гарний вигляд стенду, а також продумані дрібниці та зручність в користуванні. Продумані підсобні приміщення, стійки репепцій, зони для переговорів, освітлення. Дизайн та 3-Д візуалізацію стенду для наших клієнтів ми робимо безкоштовно.

Аудіо та відео

Ми пропонуємо інтегровані аудіо та візуальні системи, включаючи світлодіоди, плазми, iPads, LED-покриття та відеостіни, створені з урахуванням ваших цілей, щоб допомогти вам спілкуватися з клієнтами, створивши дійсно інтерактивний досвід. У нас є великий запас аудіовізуального обладнання, доступного для оренди, та досвідчені техніки, які встановлять його на вашому стенді або заході. Наші спеціалісти будуть в доступі протягом всієї виставки.

Підлогове покриття

Пропонуємо широкий вибір підлогового покриття: килимове покриття (ковролін), вініл, ламінат, дерево, друковані підлоги. Виготовляємо подіуми.

Меблювання

Маємо широкий асортимент меблів, включаючи вітрини, стільці та столи, дивани виставкові подіуми, полиці, а також забезпечимо будь-які індивідуальні замовлення.

Підвіси

Наші сертифіковані верхолази втілять будь-які ваші ідеї з встановлення підвісних конструкцій.

Об’ємні логотипи. Оракальні роботи.

Друк на оракалі. Професійна поклейка оракалу. Свій плотер для будь-яких робіт по різанню оракла. Виготовлення об’ємних логотипів на нашому обладнанні.

Відгуки вдячних клієнтів

250

+

Ексклюзивних стендів на рік

70

+

Виставок на Рік

19

+

Років на ринку

Зацікавлені у наших послугах?

+38( 095) 20-111-49

Зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою. Наша команда буде рада відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам створити найкращий виставковий стенд для вашого бізнесу.​

    Замовити консультацію