Про нас

Генеральний забудовник МВЦ

Міжнародний виставковий центр - найдавніший та найбільший комплекс в Україні для проведення виставок. Як генеральний забудовник МВЦ ми будували такі заходи як Евробачення-2017 (забудовано понад 6 км стін - всі технічні приміщення: конференц-зали, кімнати для трансляцій, звукоізольовані кімнати для прослуховувань) та OBSE у 2013 (більше ніж 300 приміщень).

Виробництво та складська програма

Маємо потужну виробничу базу площею близько 2000 квадратних метрів, що дозволяє нам виконувати будь-які роботи будь-якої складності. У нашому арсеналі сертифіковане обладнання та дизайнерська студія, що дозволяє нам розробляти та будувати першокласні виставкові стенди. У нашій складській програмі ви знайдете виставкові меблі, різноманітні подіуми, покриття на підлогу та обладнання торгових точок, що допоможе вам підготуватися до будь-якої виставки.

EUROSHOP-2020

На виставці EUROSHOP 2020 у Дюссельдорфі - головному заході для компаній-забудовників виставкових стендів наша компанія була номінована на кращий стенд увійшла в шорт-ліст переможців з більше ніж 4000 компаній з усього світу.

Відгуки вдячних клієнтів

250

+

Ексклюзивних стендів на рік

70

+

Виставок на Рік

19

+

Років на ринку

Зацікавлені у наших послугах?

+38( 095) 20-111-49

Зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою. Наша команда буде рада відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам створити найкращий виставковий стенд для вашого бізнесу.​

    Замовити консультацію